Plán akcí 2016
4.-7.8. - Zdobín - Tábor s Janou Zemkovou
24.-25.9. - Zdobín - Velká Zvičinská
28.9. - Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR
15.10. - Blešno - Podzim 2016
Proběhlé akce 2016
23.1. - Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky
13.2. - Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky
20.2. - Trutnov - Intenzivka s Pavlem Koškem
13.3. - Trutnov - Intenzivka s Pavlem Koškem a Radkou Růžičkovou
28.3. - Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy
9..4. - Žernov - Žernovské jumpy
17.4. - Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2
7. - 8.5. - Větřkovice - Kvalifikační závody juniorů pro EOJ
12. 6. - Brno - MR AUO a BO
15.7. - Zdobín - Zdobínský večerníček
16.7. - Dvůr Králové - OPSION 049
17.7. - Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016
23.-24.7. - Trutnov - Hilarem Open 2016
Proběhlé akce 2015
14.2. - Brno - Vánoční Brno II.
28.2. - Dolní Přím - Probluzské A1+A2 dvojzkoušky
29.3. - Horka nad Moravou - Faktor strachu - 4x A2
5.4. - Opatovice nad Labem - Před a velikonoční hopsání s Martinou Konečnou
6.4. - Havlovice - Velikonoční opsion
18.4. - 19.4. - Kvalifikační závod juniorů
9.5. - Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015
29.5. - 31.5. - Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015
6.6. - 7.6. - Lukášov - ČMKU Junior Open
20.6. - 21.6. - Česká Skalice - Opsion 039 / Rozkoš
12.7. - 15.7. - Zdobín - Tábor s Janou Zemkovou
2.8. - Trutnov - Hilarem Cup I.
10.8. - 14.8. - Dvůr Králové nad Labem - Opsion tábor 5. turnus
20. - 23.8. - Ptýrov - Tábor s Martinou Konečnou
19.9. - 20.9. - Psohlávky - Mistrovství ČR mládeže
27.9. - Ratenice - Mistrovství ČR AUO + BO
5.12. - Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky
6.12. - Trutnov - Intenzivka s Kristou Půdovou
Proběhlé akce 2014
4.1. - Zdobín - Intenzivka s Janou Zemkovou
11.1. - 12.1. - Zdobín - Intenzivka s Martinou Konečnou
18.1. - Zdobín - Neoficiální závody agility O zmrzlou nudli
22.2. 23.2. - Zdobín - Intenzivka s Bárou Lerlovou
8.3. - Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky
15.3. -16.3. - Zdobín - Intenzivka s Martinou Konečnou
20.4. - Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2
1.5. - Jičín - Prvomájové závody
4.5.- Mladá Boleslav - May Cup
10.5. - 11.5. - Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky
17.5. - 18.5. - Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závody mládeže
14.6. - 15.6. - Lukášov - ČMKU Junior Open
27.6. - 1.7. - Dvůr Králové nad Labem - Opsion tábor 1. turnus
9.8. - 12.8. - Zdobín - tábor s Janou Zemkovou
16.8.-17.8. - Dvůr Králové - FrisHop Víkend
24.8. - Havlovice - Opsion 036 / 3 zkoušky
6.9. - 7.9. - Píšťany - Mistrovství ČR mládeže
4.10. - 5.10. -Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrdcadlové kozy - 100%
11.10. - 12.10. - Blešno - Zlatá překážka 2014 - 100%
18.10. - Havlovice - OPSION 037 - 100%
Proběhlé akce 2013
9.6. - Mladá Boleslav - MČR AUO + BO - první oficiální závody :))
15.6. - 16.6. - Česká Skalice - Opsion 029 / Rozkoš
13.7. - Dvůr Králové n.L. - Opsion 030 / dvojzkoušky
20.7. - 21.7. - Opatovice nad Labem - ACANA Sirius Cup
28.7. - Havlovice - Opsion EO revival / dvojzkoušky
7.9. - 8.9. - Dvůr Králové n.L - Otevřené mistrovství východních Čech
21.9. - 22.9. - Havlovice - Opsion 032 / 2x2 zkoušky
12.10 - Blešno - Podzim 2013
17.11. - Chrastava - Dvojzkoušky
14.12. - Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup